BAŞKANIMIZ SELİM METİN DEREPAZARI İÇİN YAPACAKLARINI ANLATTI

Yazdır
Paylaş
Belediye başkanımız sayın Selim METİN, DHA Rize temsilcisi ve Rize GÜNDEM Gazetesi sahibi Aytekin KALENDER ile belediyemizde röportaj yaptı.
BAŞKANIMIZ SELİM METİN DEREPAZARI İÇİN YAPACAKLARINI ANLATTI

Rize`nin Derepazarı ilçesinde belediye başkanı seçilen Selim Metin, ilçede önceliğin imar ve kentsel dönüşüm projeleri olduğunu belirterek, bu konuların kendileri için olmazsa olmaz olduğunu söyledi.

 

1994-1999 yılları arasında Doğru Yol Partisi’nden Derepazarı belediye başkanı seçilen Metin, 31 Mart yerel seçimlerinde 20 yıl aranın ardından bu kez Milliyetçi Hareket Partisinden ilçeye belediye başkanı seçildi.

 

 

 

'KAPIMIZ HERKESE SONUNA KADAR AÇIKTIR'

 

     Kendisine oy veren ya da vermeyen ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet edeceğini belirten Metin, "Hizmeti eşit şekilde dağıtacağımızdan kimsenin bir şüphesi olmasın. Ankara'da bir takım görüşmelerimiz oldu. Derepazarı'nın çehresini değiştirmek ve burası için güzel bir vizyon oluşturmak  adına elimizden geleni yapacağız. Kapımız herkese sonuna kadar açıktır. Şeffaf  bir şekilde belediyeciliği yürüteceğiz. Vatandaşımızın sorunlarını çözmeye çalışacağız. 'O benim adamımdır, bu benim adamımdır' gibi bir ayrım yapmıyoruz. Biz buraya bugün gelmedik. İlerde de biz olmayınca da aynı zihniyet ve vizyon ile bu işi yürüteceğiz." diye konuştu.

 

 

'İLÇEMİZE KONAKLAMA TESİSİ KAZANDIRMAK İSTİYORUZ'

 

     Metin, Derepazarı'nda yapmayı planladıkları projeler hakkında ise şu bilgileri verdi: "Derepazarı'nın ilk önceliği imar ve kentsel dönüşümdür. Bizimde olmazsa olmazımız bu konudur. Ardından sosyal alanlarda yapacağımız çalışmalar olacak. Bunları da en kısa sürede faaliyete geçireceğiz. Derepazarı'nda bir konaklama tesisimiz yok. İlçemiz için ufakta olsa bir apart otel yapmayı düşünüyoruz. Dolgu alanı üzerinde yerli ve yabancı turistlerin konaklayabileceği 20 yataklı bir konaklama tesis yapacağız." dedi.

 

 

 

HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
ANKET
Belediyemiz tarafınca, ilçemiz Park-ı Derya Sahil Alanında Ücretsiz İnternet Erişimi (wifi) Hizmetini Nasıl Buldunuz?
Başarılı
Başarısız