BAŞKANIMIZDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Yazdır
Paylaş
Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
BAŞKANIMIZDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Sayın METİN,  mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

“Sevgili hemşerilerim, rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelmiş bulunmaktayız.Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, yeni bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

 

Bayramlar bizleri aynı dinin, aynı inancın neşesinde birleştiren, iman kardeşliğinin tezahür sahneleridir. Bayramın sevincini, coşkusunu içimizde hissederek onu gönüllerden gönüllere, evlerden evlere taşımalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, dostlukların ve arkadaşlıkların güçlendiği Ramazan Bayramı günlerinin; ülkemizin huzur, güven ve mutluluğuna; karşılıklı dayanışma ve hoşgörü fikrinin daha da güçlenmesine, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasına, tüm insanlık için barış ve huzur getirmesine vesile olmasını diler, Ramazan Bayramı’nın başta hemşehrilerimin olmak üzere tüm ülkemize ve İslam Alemine; sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni eder, saygılar sunarım”dedi.

 

 

HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
ANKET
Belediyemiz tarafınca, ilçemiz Park-ı Derya Sahil Alanında Ücretsiz İnternet Erişimi (wifi) Hizmetini Nasıl Buldunuz?
Başarılı
Başarısız