BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM METİN MEZUNİYET TÖRENİNDE

Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN, ilçemizdeki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi tarafınca düzenlenen ‘Mezuniyet Töreni’ne katıldı.
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM METİN MEZUNİYET TÖRENİNDE

  Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN, ilçemizdeki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi tarafınca düzenlenen ‘Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

 

 

 

 

   

   Düzenlenen Mezuniyet Töreni’ne Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Sayın Hüseyin KARAMAN, Derepazarı Kaymakamlığını vekaleten yürüten Sayın Sercan YILMAZ, Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Temel ŞAHİN, protokol üyeleri, öğretim görevlileri ve veliler katıldı.

 

   Program kapsamında konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Selim METİN; “Saygı değer Rektörüm, Kaymakamım, Dekanım, Protokolün değerli üyeleri, değerli hocalarım, kıymetli öğrenciler ve velileri, siz hayatın yeni bir evresine adım atan genç kardeşlerim, bugün uzun bir zaman önce başlamış olduğunuz eğitim ve öğretim maratonunun önemli bir aşamasını tamamlamış ve altın bileziğiniz olan mesleğinizi elinize almış bulunuyorsunuz. Sizler bugünden sonra ülkemiz ve milletimiz için birer Piri Reis olarak onun yolunda yürüyeceksiniz. Ülkemizi ve Milletimizi onurlandıracak işlere imza atacak birer Kaptan-ı Derya olacaksınız. Gözlerinizdeki ışıltıyı gördükçe bundan hiç şüphe kalmıyor. Kıymetli genç ve dinamik kardeşlerim, bundan sonraki hayat yolculuğunuzda, hiçbir dalga inancınızı ve umudunuzu kırmasın, Hak’tan ve hakikatten ayırmasın. Sizleri en içten dileklerimle tebrik ederken, başarılarınızın devamını diler, bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olmanızı temenni ederim” dedi.

 

    Tören sonunda öğrencilere diplomalarını takdim eden Sayın METİN, mezun olan öğrencilere bundan sonraki yaşamları için başarılar diledi.

 

 

 

https://www.derepazari.bel.tr adresinden 08 Temmuz 2020, 15:50 tarihinde yazdırılmıştır.